footbal
25 آبان 1401 - 12:31

پارک علم و فناوری پتروشیمی در استان بوشهر ایجاد می‌شود

بوشهر- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه هر ایرانی باید یک افسر رسانه‌ای در مقابل تهاجم دشمنان باشد گفت: یک پارک علم و فناوری پتروشیمی در استان بوشهر ایجاد می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری پیش از ظهر چهارشنبه در رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج استان بوشهر در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر اظهار داشت: در نظم نوین جهانی رسانه جایگاه و نقش بسیار مهمی را پیدا کرده است.

خبرنگار مهروی با اشاره به اینکه جهان سلطه همه توان و ظرفیت خود را برای مهار انقلاب اسلامی ایران به کار گرفته است، تصریح کرد: جهان سلطه برای پیشبرد اهداف مد نظر خود، انقلاب ایران را یک مانع بزرگ می‌بیند و به همین دلیل دنبال براندازی و سرنگونی این انقلاب است.

امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه جهان سلطه به شیوه‌های مختلف تلاش دارد که ایران اسلامی را متوقف کند ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران مردمی است و بر پایه هویت ملی و دینی بنا شده است.

وی تهاجم رسانه‌ای را یکی از ابزارهای مهم دشمنان برای ضربه زدن به این نظام و انقلاب دانست و اضافه کرد: دشمن هویت دینی و ملی مردم ایران به‌ویژه نسل‌های با سنین پایین را نشانه گرفته و می‌خواهد دین‌پایگی را از مردم بگیرد که ابتدا با تشکیک در مبانی و سپس تخریب دین و جایگزینی دین مطلوب خودشان را دنبال می‌کنند.

آیت‌الله صفایی بوشهری خاطرنشان کرد: برای این طراحی، رسانه را به عنوان محل اجرا قرار داده‌اند که ۱۰ درصد رسانه مکتوب و ۹۰ درصد رسانه‌های دیجیتال نقش‌آفرین است.

سرمایه‌گذاری عظیم جهان استکبار در حوزه رسانه

سرمایه‌گذاری عظیم جهان استکبار در حوزه رسانهسرمایه‌گذاری عظیم جهان استکبار در حوزه رسانهوی با اشاره به سرمایه‌گذاری عظیم جهان استکبار بر روی حوزه رسانه گفت: دنبال مدیریت ذهن‌ها هستند تا رفتارهای مورد انتظار خود را از سوی مردم ببینند. این را در کشورهای مختلف آزمایش کردند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر پروژه مهم جهان استکبار را تهاجم رسانه‌ای برای تخریب هویت ملی و دینی فرد فرد جامعه ایرانی عنوان کرد و افزود: جوانان و نوجوانان در این تهاجم رسانه‌ای بیش از دیگر اقشار مد نظر هستند.

وی ادامه داد: باید خط مقاومت دفاع رسانه‌ای را در حوزه رسانه‌های دیجیتال ایجاد کنیم و سدهای مقاومت رسانه‌ای و دیجیتالی را طراحی کنیم و آموزش و رشد و خلاقیت و مهارت و توانمندی تولید محتوا و عرضه قوی داشته باشیم.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه هر ایرانی باید یک افسر رسانه‌ای در مقابل تهاجم دشمنان باشد اضافه کرد: هر ایرانی در عرصه مقابله با تهاجم دشمنان باید یک افسر حماسه‌آفرین باشد.

وی با بیان اینکه جهان‌خواری مهمترین هدف جهان استکبار در طراحی نظم نوین جهانی است تصریح کرد: هزینه می‌کنند و آن را سرمایه‌گذاری می‌دانند تا با ایجاد سلطه در نظم نوین جهانی بتوانند درآمدهای چند برابری را کسب کنند.

بوشهر استان پیشرو در عرصه‌های مختلف

بوشهر استان پیشرو در عرصه‌های مختلفبوشهر استان پیشرو در عرصه‌های مختلفامام جمعه بوشهر خاطرنشان کرد: استان بوشهر به عنوان یک استان پیشرو در عرصه‌های مختلف به‌ویژه مقاومت شناخته می‌شود و رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند که مقاومت در استان بوشهر تبدیل به فرهنگ شده است.

وی افزود: مقاومت در عرصه رسانه در اشکال مختلف باید فرهنگ ما شود و شما عزیزان پیشرو و الگو در این عرصه هستید و فضای بالاتر از این هم با توانمندی شما دست‌یافتنی است.

آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره به اینکه بوشهر تنها استان دارای سند اقتصاد دانش‌بنیان است گفت: بوشهر از معدود استان‌هایی است که منطقه ویژه علم و فناوری است که امیدواریم مسئولان این را اجرایی کنند.

وی با بیان اینکه ثروت بزرگ استان بوشهر تاریخ و مردم آن هستند تصریح کرد: مهمترین ثروت هر منطقه مردم آن منطقه است و ما به وجود مردم استان بوشهر افتخار می‌کنیم.

وی با اشاره به مذاکره خود با وزیر نیرو ادامه داد: یک پارک علم و فناوری در استان بوشهر در عرصه پتروشیمی ایجاد می‌شود و باید تلاش شود که این مهم محقق شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 858632